skip to main | skip to sidebar

Loki the jack russell

joi, 15 aprilie 2010

nu mai este prea sus patul...

Publicat de sofje_two la 04:09 Niciun comentariu:

miercuri, 7 aprilie 2010

La joaca cu Elfie!



Publicat de sofje_two la 06:34 Un comentariu:

La joaca cu Elfie

Publicat de sofje_two la 06:29 Un comentariu:

marți, 6 aprilie 2010

O noua prietena!




Publicat de sofje_two la 07:31 Niciun comentariu:

luni, 5 aprilie 2010

La tara! (si dupa cum se vede deja ne jucam afara! )











Publicat de sofje_two la 09:17 Niciun comentariu:

In masina suntem foarte cuminti...

Publicat de sofje_two la 09:15 Niciun comentariu:

Publicat de sofje_two la 09:11 Niciun comentariu:
Publicat de sofje_two la 08:53 Niciun comentariu:
Postări mai noi Postări mai vechi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

Stuff

  • my facebook
  • my myspace
  • my fotolog

Cautari

Pagini

  • Pagina de pornire

Persoane interesate

Arhivă blog

  • ▼  2010 (18)
    • ►  mai (3)
    • ▼  aprilie (8)
      • nu mai este prea sus patul...
      • La joaca cu Elfie!
      • La joaca cu Elfie
      • O noua prietena!
      • La tara! (si dupa cum se vede deja ne jucam afara! )
      • In masina suntem foarte cuminti...
      • Fără titlu
      • Fără titlu
    • ►  martie (2)
    • ►  februarie (5)