duminică, 16 mai 2010
joi, 15 aprilie 2010
miercuri, 7 aprilie 2010
marți, 6 aprilie 2010
luni, 5 aprilie 2010
joi, 4 martie 2010
miercuri, 24 februarie 2010
luni, 22 februarie 2010
sâmbătă, 20 februarie 2010
Pe micutul Loki l-am cules ieri dimineata de la crescatori la numai 8 saptamani fara o zi. Initial primise numele de Speck...dar aparent restul familiei nu a fost de acord cu acest nume asa ca s-a votat pentru noul sau nume Loki (care isi are originile in mitologia nordica, reprezentand un zeu vestit pentru farsele sale).
Este mic si drgastos si inca ca un ingeras de cuminte. Dar asta mai mult ca sigur se va schimba. Fetele de la canisa de unde l-am cumparat m-au avertizat ca multi clienti s-au intors inapoi cu catelusii pe motiv ca le distrugeau casele chiar le rodeau peretii. Sunt inca increzatoare ca o sa il educ in asa fel incat sa nu se ajunga chiar acolo..
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
